Partneři
Medialní podpora

Zvláštní pozornost věnujeme podpoře celého projektu i jednotlivým slavnostním večerům.

Na stránkách Regionálního deníku připravujeme celoplošné, regionální, krajové i oblastní kampaně a to od listopadu do dubna.

Součástí této kampaně budou články o dosažených úspěších sportovců všech kategorií za daný rok, informace o přípravách slavnostního vyhlášení, informace o sportu v regionu očima sportovních redaktorů, samotných sportovců, sportovních legend, zástupců městských úřadů, krajských úřadů a České unie sportu. Rozhovory se zástupci vyhlašovatelů, nominace sportovců, anketní hlasovací kupóny pro čtenáře, pozvánky na slavnostní večer, soutěže o vstupenky, prezentace reklamních partnerů.

Záznamy v rámci vysílání internetové televize, regionálních i celostátních televizí. Jednat se bude o všechny krajská kola a dále o vybraná kola okresní. Přesné informace o tom, která kola budou v televizi, budou postupně doplňované na naší webové stránce.

Mediálním rozhlasovým partnerem je Český rozhlas regionální vysílání, Rádio Haná, Hey a další, která se budou ve svých pravidelných sportovních relacích v jednotlivých regionech anketou rovněž zabývat.

Nejúspěšnější sportovec roku na ČT4