Partneři
Medialní podpora

Zvláštní pozornost věnujeme podpoře celého projektu i jednotlivým slavnostním večerům.

Všechny aktuální informace najdete na webu www.tydeniky.cz , www.nejuspesnejsisportovecroku.cz a facebooku Nejúspěšnější sportovec roku. Dozvíte se o přípravách akce, dosažených výsledcích o samotném průběhu slavnostních večerů v rámci široké mediální kampaně, která vždy probíhá od listopadu do dubna. Generálním partnerem je tradičně Česká spořitelna a.s., hlavním Univerzita Karlova. Všechny akce pak mají významné regionální partnery.

Součástí této kampaně budou články o dosažených úspěších sportovců všech kategorií za daný rok, informace o přípravách slavnostního vyhlášení, informace o sportu v regionu očima sportovních redaktorů, samotných sportovců, sportovních legend, zástupců městských úřadů, krajských úřadů a České unie sportu. Rozhovory se zástupci vyhlašovatelů, nominace sportovců, anketní hlasovací kupóny pro čtenáře, pozvánky na slavnostní večer, soutěže o vstupenky, prezentace reklamních partnerů.

Záznamy v rámci vysílání internetové televize, regionálních i celostátních televizí. Jednat se bude o všechny krajská kola a dále o vybraná kola okresní. Přesné informace o tom, která kola budou v televizi, budou postupně doplňované na naší webové stránce.

Mediálním rozhlasovým partnerem je Český rozhlas regionální vysílání, Rádio Haná, Hey a další, která se budou ve svých pravidelných sportovních relacích v jednotlivých regionech anketou rovněž zabývat.

Nejúspěšnější sportovec roku na ČT4